Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu w związku z prowadzonym postępowaniem w sprawie kradzieży opublikowali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Kaliscy policjanci prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży mienia do której doszło 12 października 2022 roku na ulicy Warszawskiej w Kaliszu. Nieznani sprawcy podeszli do pokrzywdzonego i wykorzystując jego chwilową nieuwagę zabrali mu portfel z zawartością pieniędzy oraz dokumentów.

W ramach prowadzonego postępowania, policjanci zabezpieczyli nagranie z kamery monitoringu, na których zarejestrowana została sylwetka mężczyzny, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem.

Osoby rozpoznające mężczyznę, którego wizerunek opublikowali kaliscy funkcjonariusze lub posiadające jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 77 51 392 lub 47 77 51 364 (sekretariat Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego).

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można również przekazywać pod nr 47 77 51 900 – czynny całą dobę lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Zobacz również: Pilny Komunikat Wielkopolskich policjantów. Poszukiwany jest mężczyzna podejrzany o 2 zabójstwa
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments