Rozpoczyna się rekrutacja do Żłobka Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim, a rodzice i opiekunowie mają czas na złożenie dokumentów do 20 maja.
Nabór do Żłobka Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się w dniach od 12 do 20 maja. Rekrutacja będzie dla dzieci od 20 tyg. do 3 roku życia, zamieszkałych wraz z rodzicami w Ostrowie Wielkopolskim oraz posiadających obowiązkowe szczepienia ochronne.
Komplet dokumentów należy złożyć w wyznaczonym terminie w siedzibie żłobka przy ulicy Jankowskiego 10a, tylko w godzinach od 8.00 do 13.00 w sekretariacie (wejście główne od wschodniej strony budynku). W przyjęciu do żłobka znaczenie mają kryteria a nie kolejność złożenia wniosku.
Ogłoszenie wyników nastąpi w czerwcu, przyjęcie dzieci od 1 września.
Szczegółowe informacje oraz karty zgłoszeniowe można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej placówki.
Zobacz również: Przyznano nagrody im. Karla Friedrich Schinkla




















