Trwa właśnie druga zbiórka pieniędzy dla Katarzyny Tomaszewskiej samotnie wychowującej czterech synków, która choruje na nowotwór. Koszt miesięcznej kuracji lekiem Olaparib to około 20 000zł. Nie jest jednak refundowane przez NFZ.

Pierwsza zbiórka odbyła się w grudniu 2018 i udało się zebrać całą kwotę na roczne leczenie. Więcej o tej zbiórce pisaliśmy TUTAJ>>>

Teraz rozpoczęła się kolejna zbiórka, aby zebrać kwotę na kontynuację leczenia nierefundowanym lekiem Olaparib.

Jak czytamy na stronie zbiórki – „Żyję tylko dzięki Wam. Olaparib, lek, o którego refundację walczyła Kora – to dla mnie jedyna szansa na życie. To dzięki Wam i Waszemu wsparciu rozpoczęłam leczenie… Cieszę się każdym oddechem, każdym dniem, spędzonym z moimi dziećmi. Leczenie działa… Lekarze są bardzo zadowoleni z efektów! Jest remisja! Odrosły mi włosy, przybieram na wadzę, ŻYJĘ!

Niestety, oprócz radości jest też strach… Zapas leku, na który udało mi się zebrać środki, kończy się w styczniu… Na tyle starczą zebrane środki – na rok leczenia. A ja dalej muszę brać Olaparib, żeby żyć! Bez niego czeka mnie powolna śmierć na oczach moich dzieci, pożyję maksymalnie 5 lat… Dlatego proszę o pomoc – uratuj mnie!”

LINK do trwającej ZBIÓRKI
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments