Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na Super Mecz w którym Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów  podejmie na stadionie miejskim aktualnego Mistrza Polski – Fogo Unię Leszno.

Przed rokiem w podobnej konfrontacji leszczyńskie “Byki” wygrały w Gnieźnie ze Startem 47:43 i spotkanie to okazało się dla nich znakomitym prognostykiem przed sezonem ligowym, w trakcie którego podopieczni Piotr Barona wywalczyli po raz drugi z rzędu złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski.

W tym roku Unia przyjedzie do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie zespół prowadzony przez Mariusza Staszewskiego postara się im sprostać, a pomóc w tym mają m.in. doświadczeni i świeżo pozyskani zawodnicy – Grzegorz Walasek oraz Tomasz Gapiński. Oni wespół z Nikolaiem Klindtem, Aleksandrem Łoktajewem oraz Samem Mastersem i Renatem Gafurowem spróbują stawić czoła faworytom z Leszna.

Unia to zespół naszpikowany gwiazdami. Emil Sajfutdinow, Piotr Pawlicki, Janusz Kołodziej, Jarosław Hampel, Brady Kurtz, Dominik Kubera i Bartosz Smektała to prawdziwy dream team. Znów będzie zdecydowanym faworytem rozgrywek PGE Ekstraligi. Kibicom z Ostrowa przytrafi się więc możliwość obejrzenia w akcji zawodników z czołówki światowej, co stanowi nie lada atrakcję.

Bilety na ten mecz są już do nabycia online pod adresem bilety.speedwayevents.pl.

Wejściówki są aktualnie w przedsprzedaży i można je kupić w niższych cenach, które obecnie kształtują się od 15 do 40 zł. W sprzedaży są również bilety dla dzieci do lat 7 w cenie 1 zł. Nie obowiązują one jednak na trybunie głównej stadionu w Ostrowie Wlkp. Przedsprzedaż zakończy się 16 marca o godzinie 23.59.
ŹRÓDŁOTŻ Ostrovia
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments