W sali wiejskiej w Głogowie odbyło się jubileuszowe spotkanie z okazji 30 – lecia Ryszarda Tischa na stanowisku Sołtysa wsi Głogowa.


Na zaproszenie Jubilata na imprezie pojawili się przedstawiciele samorządu – Burmistrz Gminy i Miasta Raszków Jacek Bartczak, Przewodniczący Rady Gminy i Miasta Raszków Andrzej Matyba, radni gminni i powiatowi oraz przedstawiciele wszystkich organizacji działających na terenie miejscowości. Nie zabrakło delegacji z rady sołeckiej, PSL, Zespołu Tańca Ludowego Głogowianie, lokalnych OSP i KGW oraz organizacji wędkarskiej.

– Z okazji Jubileuszu 30-lecia pełnienia funkcji Sołtysa w miejscowości Głogowa składam Panu serdeczne podziękowania za wieloletnie poświęcenie na rzecz społeczności lokalnej. Pana zaangażowanie i trud zaowocował wieloma sukcesami. Praca na rzecz aktywizacji lokalnej społeczności została nagrodzona zaufaniem współmieszkańców i wielkim szacunkiem. Dobre imię, którym się Pan cieszy, poszukiwanie kompromisów oraz mądrych rozwiązań codziennych problemów spowodowało, że funkcję sołtysa sprawuje Pan przez wiele lat. Jest to jedna z najdłuższych kadencji, nie tylko w Gminie i Mieście Raszków, ale także w całym regionie. W dniu jubileuszu życzymy dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz dalszej, owocnej pracy na stanowisku Sołtysa Głogowy – powiedział burmistrz Jacek Bartczak.

 
ŹRÓDŁOUGiM Raszków
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments