Na terenie Ostrowa Wielkopolskiego prowadzone są zajęcia sportowe dla uczniów klas I – III oraz IV-VI szkół podstawowych w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego!”. Są wolne miejsca dla chętnych do udziału w zajęcia w ramach tego programu.

Program jest realizowany w naszym mieście od listopada 2018 roku i biorą w nim udział uczniowie klas I – III oraz IV – VI szkół podstawowych. Młodsi lekkoatleci trenują w SP nr 6 i 7, a starsi w obiektach przy ulicy Kusocińskiego oraz SP nr 9. To właśnie w tej ostatniej powstaje dodatkowa grupa dla starszych z uczestników. Są jednak także wolne miejsca w młodszych grupach.

Program realizowany jest we współpracy z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki oraz lokalnym klubem lekkoatletycznym KS STAL LA, a dzięki finansowaniu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz zaangażowaniu Miasta Ostrów Wielkopolski zajęcia są bezpłatne.

Zajęcia są ogólnodostępne, otwarte, dostępne dla wszystkich dzieci z terenu miasta. Kontakt do trenerów znajdziecie państwo na powyższym plakacie.

 
ŹRÓDŁOUM Ostrów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments