Marka Recman, kreująca kanony nowoczesnej elegancji w modzie męskiej zawitała do Ostrowa Wielkopolskiego! Salon marki otworzył się w Galerii Ostrovia dzisiaj, 16 listopada. Jeśli chcesz doświadczyć elegancji, a przy tym czuć się wygodnie, stylowo i modnie, koniecznie odwiedź salon Recman. Tylko do 18 listopada możesz skorzystać z 30% rabatu na nieprzecenione produkty przy zakupie co najmniej dwóch sztuk!

Ponad 35 lat na polskim rynku

Recman to marka odzieżowa, która specjalizuje się w produkcji odzieży męskiej oraz akcesoriów. Flagowe wyroby marki wytwarzane są w Polsce z najwyższej jakości tkanin i dodatków, które cechuje najwyższą jakość i dbałość o detale. Dzięki staranności wykonania każdy mężczyzna podkreśli swój elegancki styl, ale przede wszystkim poczuje się komfortowo i swobodnie. W ofercie firmy Recman znajdują się męskie garnitury, marynarki, spodnie i koszule oraz gustowne dodatki, które świetnie uzupełnią każdą stylizację komponowaną na ważne okazje, takie jak np. spotkanie biznesowe. To propozycja idealna dla mężczyzn ceniących sobie wygodę i ponadczasową elegancję.

Elegancki sport nie może obyć się bez doskonale skrojonych garniturów

W 2011 roku Recman stał się Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym. Od tego czasu marka zaczęła być kojarzona z tym prestiżowym sportem. Perfekcyjnie skrojone garnitury z logo marki służą naszym tenisistom poza kortem, np. podczas konferencji prasowych i oficjalnych spotkań. Polski tenis ma potencjał, a dowodem na to jest oszałamiający sukces Łukasza Kubota, najwybitniejszego polskiego tenisisty, który od 2017 roku jest oficjalnym ambasadorem marki Recman oraz mistrzem deblowego turnieju Wimbledon.

Ponad 250 tysięcy złotych na realizację dziecięcych marzeń

Marka angażuje się także w akcje społeczne. Od 2014 r. Recman współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, wraz z którą realizuje projekt Muszka Marzeń. Zasady akcji są proste: każde 5 zł ze sprzedaży muszki Mosca firma przeznacza na realizację dziecięcego marzenia. W ten sposób udało się sfinansować zakup komputera, wycieczkę do Legolandu czy wyjazd na mecz Barcelony. Dzięki zaangażowaniu klientów i pracowników firmy Recman przekazał na konto Fundacji ponad 250 000 zł, co przełożyło się na realizację aż kilkudziesięciu marzeń.

Wyrazem męskości jest nie tylko charakter czy wygląd, ale także odpowiedzialność za własne zdrowie

Marka Recman stworzyła kampanię pod hasłem Męska Sprawa na rzecz jednej z najbardziej rozpoznawalnych fundacji w Polsce – Rak’n’Roll – przekazując wsparcie finansowe na poczet jej działań. W komunikacji skierowanej do mężczyzn Recman chce pokazać jak dbać o zdrowie i zachęcić ich do badań profilaktycznych. Działania te nie wymagają dużej ilości czasu, a pewność bycia zdrowym, którą zapewniają, jest bezcenna.

Wielkie otwarcie salonu Recman 16 listopada 2023 roku

Przyjdź do salonu Recman w Galerii Ostrovia (ul. Kaliska 120) i skorzystaj z 30% rabatu na nieobjęte przecenami produkty przy zakupie co najmniej dwóch sztuk! Promocja obowiązuje tylko do 18 listopada br.

Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki na Facebooku (klik) oraz Instagramie (klik).
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekawe jakie będą ceny