Pogorszył się stan zdrowia 9-miesiecznej Sandry Wolniak, która choruje na SMA – rdzeniowy zanik mięśni. W czwartek została przewieziona na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej w Ostrowie Wielkopolskim i trwa walka o jej życie.

– Sytuacja jest dramatyczna – Sandra w ciężkim stanie trafiła do szpitala na OIOM! W tej chwili czekamy na informacje i umieramy ze strachu, pod drzwiami szpitala! Wczoraj nasza córeczka zaczęła kaszleć – wieczorem sytuacja była już bardzo poważna! Saturacje zaczęły spadać, a Sandra gwałtownie słabła… – piszą rodzice Sandry.

Dziewczynka choruje na SMA – rdzeniowy zanik mięśni, a pomóc jej może terapia genowa, jednak koszt leczenia to prawie 10 milionów złotych.

Dla Sandry pompowano np. na ostrowskim dworcu, gdzie do akcji włączyli się funkcjonariusze Posterunku Straży Ochrony Kolei w Ostrowie Wielkopolskim, czy też pompowali urzędnicy ostrowskiego Urzędu Miejskiego oraz Starostostwa Powiatowego. Zobacz TUTAJ>> Wspierać Sandrę możecie państwo na grupie z licytacjami – ZOBACZ TUTAJ, a o losach Sandry można przeczytać na jej fanpage. Wpłacić i pomóc Sandrze można na stronie zbiórki – TUTAJ>>

Zachęcamy do udostępniania informacji o zbiórce. Nigdy nie wiadomo, kto będzie mógł pomóc.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments