Sekta w Ostrowie Wielkopolskim
fot: UM Ostrów

Miasto Ostrów Wielkopolski stało się tłem historii  kryminalnej na stronach książki “Klucz” Marcina Walczaka.

– Spokojna sierpniowa noc w Ostrowie Wielkopolskim zamienia się w koszmar, kiedy na oczach policjantów z wieży wypada młoda dziewczyna. Tajemnicza śmierć nastolatki początkowo zostaje uznana za samobójstwo. Jednak śledczy szybko odkrywają, że drzwi prowadzące na wieżę są zamknięte, a jedyny klucz został skradziony kilka tygodni wcześniej. Moda dziennikarka, Aneta Socha, rozpoczyna własne śledztwo i ku swojemu zaskoczeniu odkrywa, że na terenie miasta działa niebezpieczna grupa okultystyczna – można przeczytać w opisie opowieści w internetowych księgarniach.

W piątek, 12 stycznia w Bibliotece Publicznej im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się spotkanie autorskie z Marcinem Walczakiem, autorem powieści kryminalnej „Klucz”. Poza tematami książkowo-kryminalnymi Marcin Walczak, przygotował recital oraz krótką prelekcję na temat muzyki i jej historii.

– Jestem przekonany, że “Klucz” będzie jedną z najchętniej czytanych pozycji tego roku w Ostrowie Wielkopolskim! Kryminał Marcina Walczak wkrótce będzie dostępny we wszystkich filiach naszej biblioteki – zachęca Jarosław Balcar, dyrektor Biblioteki Publicznej im. Stefana Rowińskiego.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments