63 rodziców odebrało z rąk Burmistrza Gminy i Miasta Raszków Jacka Bartczaka i Wiceprzewodniczącej Rady Gminy i Miasta Raszków Gabrieli Sznajder gratulacje z okazji narodzin dzieci oraz decyzję o przyznanej kwocie 550 zł. W przypadku trzech rodzin kwota ta była wyższa – 1000 zł, ze względu na to, że nowo narodzony mieszkaniec gminy Raszków, jest czwartym z kolei dzieckiem w rodzinie.

 

Uroczystość odbyła się 18 czerwca 2019 roku w hali sportowo – widowiskowej Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Raszkowie. Rodzice wraz ze swoimi pociechami licznie przybyli na spotkanie.

– W domowym budżecie przyda się każda złotówka i na pewno te pieniądze zostaną dobrze spożytkowane. Cieszę się, że tak wiele nowych mieszkańców naszej gminy urodziło się w ostatnim półroczu. Niech Wasze pociechy dobrze się rozwijają i zdrowo rosną – mówił podczas spotkania burmistrz Jacek Bartczak.

Raszkowskie Wyprawki Niemowlaka przyznawane są dwa razy w roku. Następne wnioski będzie można składać od 10 listopada do 10 grudnia br.
ŹRÓDŁOUMiG Raszków
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments