Na Super Mecz, który odbędzie się w sobotę, 23 marca, na Stadionie Miejskim w Ostrowie zespół Fogo Unii Leszno zamelduje się w najsilniejszym składzie.

 

– Skoro dostaliśmy zaproszenie do udziału w Super Meczu, to odpowiadamy Super składem. To będzie dla nas poważne przetarcie przed startem rozgrywek ligowych i chcemy pokazać kibicom próbkę naszych możliwości. Za nami pierwsze treningi, po których wiem już nieco więcej o dyspozycji moich zawodników. Forma rośnie i w przyszłą sobotę na torze w Ostrowie Wielkopolskim na pewno będzie ciekawie – powiedział Piotr Baron, trener aktualnych Drużynowych Mistrzów Polski.

Skład Fogo Unii Leszno:

  1. Emil Sajfutdinow
  2. Brady Kurtz
  3. Jarosław Hampel
  4. Janusz Kołodziej
  5. Piotr Pawlicki
  6. Dominik Kubera
  7. Bartosz Smektała
  8. Szymon Szlauderbach

 

Wciąż trwa sprzedaż biletów na Super Mecz, gdzie można je kupować online na stronie: bilety.speedwayevents.pl. Do soboty 16 marca, do godziny 23:59, wejściówki można nabywać w przedsprzedaży, gdzie obowiązują niższe ceny (1 zł – dziecięcy, 15 zł – ulgowy, 20 zł – normalny, 20 zł – trybuna główna ulgowy, 40 zł – trybuna główna normalny). Od niedzieli nieznacznie wzrosną (1 zł – dziecięcy, 20 zł – ulgowy, 25 zł – normalny, 25 zł – trybuna główna ulgowy, 50 zł – trybuna główna normalny).

W siedzibie klubie można zaopatrywać się w bilety od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-16.00.
ŹRÓDŁOTŻ Ostrovia
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments