fot: KPP Ostrów

Policjanci z ostrowskiej jednostki przeprowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy Poranek”. W ciągu trzech godzin skontrolowali ponad tysiąc kierujących. Niestety nie wszyscy powinni kierować.

Jednym z pierwszych nieodpowiedzialnych uczestników ruchu drogowego był mężczyzna poruszający się po drodze hulajnogą elektryczną. 39-latek, który został zatrzymany o 4:50 na ulicy Majorka, miał około promil alkoholu w organizmie.

O tej samej godzinie, na ulicy Odolanowskiej został zatrzymany kierujący osobowym peugeotem. 41-latek miał w organizmie niecałe 0,3 promila. Kolejny z kierowców, 64- latek wsiadł za kierownicę peugeota mając ponad pół promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo, okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Natomiast 45-letni kierujący peugeotem boxerem z przyczepą ciężarową miał w organizmie ponad pół promila alkoholu. Dodatkowo, mężczyzna kierował pojazdem nie mając do tego wymaganej kategorii pojazdu.

0,3 promila alkoholu w organizmie miał 52-letni kierowca mercedesa. Zatrzymana też została 54-letnia kobieta, która kierując samochodem marki Renault Scenic miała w organizmie 0,4 promila alkoholu. Za kierownicę po użyciu alkoholu wsiadł też 53-latek. Jak wykazało badanie stanu trzeźwości mężczyzna miał 0,3 promila alkoholu w organizmie.

Zobacz również: Tragiczny wypadek w regionie. Najechał na leżące mężczyznę

Zobacz również: Po raz kolejny jechał za szybko. Sporo go to kosztowało
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Ale nierobia

Dużo tego ! z takiej ilości niedokoncatrzeźwych wynika że powinni codziennie taki poranek robić