Niestety, napływają smutne informacje w sprawie leczenia Maksia Mareckiego z Ostrowa Wielkopolskiego, który walczy z niezwykle groźnym przeciwnikiem – neuroblastomą, nowotworem dziecięcym, bardzo nieprzewidywalnym i śmiertelnym.

Wczoraj na facebookowym profilu Życie Maksia vs Neuroblastoma opublikowana została wiadomość – „Cóż napisać …sił brak ..nie ma dobrych wieści..choroba nie odpuszcza …Nie napisze dziś nic więcej ..ciężko to udźwignąc Wracamy na parę dni do domu ..i rozsyłamy wiadomości w świat by znaleźć coś jeszcze … Prosimy o modlitwę za naszego bohatera”.

Natomiast dzisiaj poinformowano za pośrednictwem profilu RazemMozemyWszystko- Pomaganie przez udostępnianie, że „Maksia lecenie zostało przerwane! Lekarze w Barcelonie nie mają już dla niego żadnej alternatywy. Ten potwór jest agresywny i bardzo oporny na leczenie. Rodzice szukają ratunku w kilku klinikach na świecie i jeśli ktokolwiek podejmie się leczenia trzeba będzie zacząć natychmiast. Wiem również,że to leczenie będzie kosztować miliony dlatego już dziś błagam pomóżmy im, walczmy razem o to dziecko. Nie możemy zostawić ich samych. Serce mi pęka , jednak przysięgam ci Maksiu że będę o ciebie walczyć do ostatniego dnia”.

Cały czas trwa zbiórka pod tym linkiem https://www.siepomaga.pl/zycie-maksia gdzie można pomóc Maksiowi, gdyż potrzebne są środki na leczenie, leki, loty do szpitala.
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Ciężko się to czyta. Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze