Mieszkaniec gminy Odolanów, kierując BMW M5 przekroczył linię podwójną ciągłą, by wyprzedzić inny pojazd. Miał pecha, ponieważ wyprzedził nieoznakowany radiowóz, którym patrolowali drogę krajową nr 11 funkcjonariusze kępińskiej grupy speed.

W niedzielę, 10 kwietnia 2022 roku około godziny 17:30  funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie patrolowali drogę krajową nr 11. Zbliżając się do miejscowości Siemianice zostali wyprzedzeni z dużą prędkością przez BMW M5, którego kierowca nie zastosował się do linii podwójnej ciągłej.

Wykonany pomiar prędkość wskazał, że w terenie zabudowanych jechał z prędkością 134 kilometry na godzinę przy ograniczeniu do 50. Policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę, którym był 37-letni mieszkaniec gminy Odolanów. Jak powiedział policjantom wraz z rodziną spieszył się do kolegi.

Za szereg wykroczeń został ukarany mandatem karnym w wysokości 2,7 złotych, 15 punktami karnymi oraz zostało mu zatrzymane prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

Zobacz również: Masz kredyt? Można uzyskać wsparcie na jego spłatę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments