Na portalu zrzutka.pl trwa właśnie zbiórka pieniędzy na rzecz kluby SPR „Szczypiorniak” Gorzyce Wielkie, który powstał w 2018 roku i obecnie już walczy o awans do I ligi

Jak czytamy na stronie zrzutki – „Celem naszej akcji jest zebranie jak największej kwoty na spełnienie marzenia, którym jest gra w I lidze mężczyzn.

Klub SPR „Szczypiorniak” Gorzyce Wielkie powstał w 2018 i już w pierwszym roku występach na parkietach III ligowych zapewnił sobie awans do II ligi. W tegorocznych rozgrywkach jest liderem II ligi grupy 1.

– Warto wspomnieć że klub mieści się w małej miejscowości w woj. wielkopolskim, Gorzycach Wielkich, które liczą nie całe 3 tysiące mieszkańców i są najmniejszą miejscowością w rozgrywkach, II ligi dolnośląskiej – czytamy na stronie zrzutki.

Klub rozpoczął już zbiórkę pieniędzy, aby móc stworzyć budżet potrzebny na grę w I lidze – „Wiemy że to może zbyt szybko, ale jeśli nie zaczniemy zbierać budżetu już teraz to nasze marzenia o I lidze na małej wiosce nie mają szans na powodzenie.

Zbiórka prowadzona jest TUTAJ>>

Każdy może pomóc poprzez wsparcie finansowe lub udostępnianie tego artykułu.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments