Stacja Ostrowskiego Roweru Miejskiego przy Urzędzie Skarbowym w Ostrowie Wielkopolskim została zdemontowana w ubiegłym roku w związku z pracami budowlanymi. Przez rok mieszkańcy nie mieli więc dostępu w tym rejonie miasta do ostrowskim rowerów. Mamy dobre wiadomości. Wkrótce się to zmieni.

Z pytaniem czy wiemy coś na temat ponownego uruchomienia stacji Ostrowskiego Roweru Miejskiego przy Urzędzie Skarbowym zwrócił się do nas jeden z czytelników – „Mimo że remont ulic Chłapowskiego i Wybickiego dobiegł końca, nadal nie została uruchomiona stacja roweru miejskiego przy Urzędzie Skarbowym. Mieszkańcy Zacharzewa od ponad roku nie mają dostępu do tego rodzaju komunikacji miejskiej; najbliższa stacja znajduje się ponad 2 km dalej przy ul. Głogowskiej. Dlaczego miasto nadal nie montuje stacji, mimo że miejsce pod nią zostało przygotowane? Niedługo zaczyna się rok szkolny, więc uczniowie mogą mieć problem z dojazdem.

Z pytaniem czy stacja zostanie przywrócona zwróciliśmy się z pytaniem do Urzędu Miejskiego w Ostrowie i mamy dobrą informację dla mieszkańców tego rejonu naszego miasta.

– Stacja roweru miejskiego przy Urzędzie Skarbowym zostanie ponownie uruchomiona do końca miesiąca sierpnia – informuje nasz portal biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim.
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

W końcu…