Ostrowskie Stowarzyszenie Szukamy i Ratujemy, które powstało na początku 2018 roku poprzez portal zrzutka zbiera pieniądze na zakup sprzętu i pokrycie kosztów związanych z organizacją i prowadzeniem akcji poszukiwawczych.

Jak informuje stowarzyszenie na stronie zrzutki:

Każdy jest wyjątkowy, każdy ma ogromną wolę niesienia bezinteresownej pomocy osobom zaginionym, oraz ich rodzinom.
Ale…
Liczne akcje w których braliśmy udział pokazały nam, że nic nie jest za darmo 🙁
Do tej pory wszystkie koszty akcji ponosiliśmy sami. Cały sprzęt używany podczas akcji, radiotelefony, samochody, paliwo, koszty eksploatacyjne, etc. Większość kupowaliśmy we własnym zakresie, płaciliśmy z własnej kieszeni.

Chcielibyśmy robić więcej, lepiej, bardziej, profesjonalniej.

Dlatego jeśli doceniasz nasze działania, chciałbyś je wesprzeć, odciążyć nas w jakiejś części kosztów, to nie pozostaje nam nic innego jak powiedzieć DZIĘKUJEMY 🙂
Bez względu na wielkość tego wsparcia i tak będziemy robili to, do czego się zobowiązaliśmy, a za każdego piątaka – dziękujemy.

 

Zebrane środki stowarzyszenie Szukamy i Ratujemy chce przeznaczyć przede wszystkim na pokrycie kosztów jakie ponoszą osoby, który związane są z wyjazdami na akcje, głównie paliwo oraz na zakup niezbędnego sprzętu, które pomoże działać jeszcze sprawniej i  bezpieczniej dla samych ratowników.

Link do zrzutki: TUTAJ MOŻESZ POMÓC
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments