Z dobrej strony zaprezentowali się w ten weekend młodzi tenisiści stołowi LKS Tajfun, którzy brali udział w I Mistrzostwach Gminy i Miasta Ostrzeszowa oraz Grand Prix Południowej Wielkopolski Młodzików i Juniorów.


I Mistrzostwa Gminy i Miasta Ostrzeszowa w tenisie stołowym rozegrano w kategoriach wiekowych: młodzik, junior, open kobiet i kategoria amator. Wystartowała w nich czwórka zawodników LKS Tajfun, która zaprezentowała się z bardzo dobrej strony.

W kategorii młodzik zwyciężył Filip Pioch, druga była Agata Strzelczak. Kategorię juniorów wygrał Bartłomiej Rudowicz, a kategorię kobiet, Daria Laptuta. 

Natomiast w Zdunach odbyło się pierwsze w tym sezonie Grand Prix Południowej Wielkopolski Młodzików i Juniorów w tenisie stołowym. LKS Tajfun w kategorii młodziczek reprezentowała Agata Strzelczak, która zajęła 4 miejsce. W kategorii młodzików bezkonkurencyjny był Filip Pioch, który wygrał swoją kategorię bez straty seta. Natomiast w kategorii juniorów 2 miejsce wywalczył Robert Baranowski, 4 Jan Setecki, 5 Oliwier Rusek, 13 Bartek Rudowicz i 17 miejsce, Mikołaj Kamzol.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments