Policjanci Referatu ds. Wykroczeń KMP w Kaliszu w związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 6 czerwca na terenie Kalisza proszą wszystkich świadków zdarzenia o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę.

Do zdarzenia doszło 6 czerwca w godz. 14:45 – 15:05 przy ul. Nowy Rynek w Kaliszu (parking przy rynku, naprzeciwko Galerii Tęcza). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący nieznanym pojazdem koloru białego, nie zachował szczególnej ostrożności wykonując manewr cofania, w wyniku czego doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki BMW. Następnie sprawca uszkodzenia oddalił się z miejsca zdarzenia.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie policjanci proszą o pomoc osoby, które były naocznymi świadkami przedmiotowego zdarzenia, bądź też przejeżdżały w pobliżu pojazdem wyposażonym w wideorejestrator, który mógł nagrać numery rejestracyjne sprawcy zdarzenia.

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać asp. Katarzynie Walczak tel. 47 7751 475 lub 47 77 51 460 (sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej).

Zobacz również: 37-latek zatrzymany z amfetaminą
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments