Holi Święto Kolorów co sezon opanowuje około 300 różnych miejsc na mapie Polski, na dobre pokrywając je radosnymi barwami. Już w ten weekend zawita do Ostrowa Wielkopolskiego. AKTUALIZACJA – Zmieniony został termin imprezy. Odbędzie się ona 12 czerwca.

Holi Święto Kolorów to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia obsypywanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

– Z roku na rok jestem coraz bardziej zaskoczony przebiegiem wydarzenia. Wszyscy, bez względu na wiek przychodzą i dają się ponieść kolorowemu szaleństwu, nawet osoby, które bez przypadek natknęły się na naszą imprezę. Jest to idealna okazja aby oderwać się od szarej codzienności i pokolorować swoje życie choć na moment. A to wszystko w Polsce! – mówi jeden z organizatorów polskiej edycji.

Holi Święto Kolorów to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się  wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia – co 30 minut – na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

W Ostrowie impreza odbędzie się w sobotę, 21 maja w godzinach od 15.00 do 19.00 w Parku Miejskim im. Jana Jerzego Przebendowskiego.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1688242828196505/

AKTUALIZACJA:

Zmieniony został termin imprezy. Odbędzie się ona 12 czerwca.


Poniżej kilka zdjęć z wcześniejszych takich wydarzeń, które w poprzednich latach miały miejsce na terenie Ostrowa Wielkopolskiego.

Zobacz również: Rusza nabór do ostrowskich szkół
ŹRÓDŁOWhiteclock sp. z o.o.
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

W Ostrowie w miejscu było ostatnio zrobione zaraz za Borowianką ,na parkingu szkoda że nie mogą przenieś tej imprezy na piaski np koło wieży napięć która stoi i niszczeje ano trudno Prezes nie i tyle wymiana Prezesa Zieleni !!!