Do ostrowskiego schroniska trafiły porzucone szczeniaki pod plebanią księdza w Wysocku Wielkim. Poszukiwany jest dla nich dom tymczasowy.

Jak informują przedstawiciele ostrowskiego schroniska w tym tygodniu najpierw do placówki trafiła mama z 7 szczeniakami, później „3 tygodniowy szczeniak, który nawet jeść nie potrafi, zapchlony do granic możliwości, wyrzucony gdzieś na działkach, a po południu 10 szczeniaków wyrzuconych jak śmieci.”

Szczeniaki zostały wsadzone do skrzynki, która związana została sznurkiem i wyrzucone pod plebanią księdza w Wysocku Wielkim.

Nie dałeś im podły człowieku żadnych szans: za szybko zabrane od mamy, od której z mlekiem dostawały ważne dla ich zdrowia przeciwciała. Ledwo chodzące, płaczące, szukające mamy, jej ciepła i opieki. Ryczeć się chce. My się nie poddajemy: musimy uratować te biedy, bo nie zasłużyły na to co z nimi zrobiono. Ale jest nas za mało na taką ilość szczeniąt. Dlatego jeden już trafił na tymczas. Szukam kolejnych wspaniałych domów, które przygarną szczeniaki do odchowania tak by mozna je było zaszczepić i oddać do adopcji -czym się zajmiemy my. Ostrów i okolice Ostrowa. Pokażcie, że możemy liczyć na Wasze wsparcie. One same nie dają sobie rady 722333376 – apelują przedstawiciele schroniska.

Zachęcamy również do udostępniania informacji. Nidy nie wiadomo, kto będzie mógł pomóc.
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments