Dzięki szybkiej akcji poszukiwawczej w rejonie kompleksu leśnego na terenie powiatu ostrzeszowskiego znaleziono zmarzniętą i nieprzytomna 42-latkę.

W poniedziałek, 8 stycznia dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie został powiadomiony przez członka rodziny o zaginięciu 42-letniej mieszkanki gminy Ostrzeszów. Zgłoszenia dokonano około godziny 19:30, a z poczynionych ustaleń wynikało, że kobieta ostatnio widziana była około godziny 16:00 i od tego czasu nie można było nawiązać z nią kontaktu, ani też nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne, tj. szybki spadek temperatury sięgający -10 stopni, w poszukiwania kobiety zaangażowano wszystkich policjantów pełniących w tym czasie służbę, zarówno na terenie Ostrzeszowa jak i w jednostkach ościennych.

Na szczęście patrol z Wydziału Ruchu Drogowego w Ostrzeszowie w składzie mł. asp. Piotr Pawłowski oraz st. post. Marek Kasprzak odnalazł w rejonie kompleksu leśnego poszukiwaną 42-latkę. Była ona zmarznięta i nieprzytomna. Na miejsce zadysponowano pogotowie.

Obecni na miejscu policjanci udzielili jej niezbędnej pomocy, a następnie 42-latkę, gdy zaczęła odzyskiwać świadomość umieszczono w radiowozie, gdzie czekała na przyjazd pogotowia.

Zobacz również: 5 poszukiwanych zatrzymanych w Ostrowie
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments