Do szpitala w Ostrowie został przetransportowany sześcioletni chłopiec, który został potrącony przez Fiata Cinquecento w Bralinie w powiecie kępińskim. Kierująca samochodem kobieta była nietrzeźwa.

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj, około godz. 15.30 w Bralinie na ulicy Wrocławskiej w powiecie kępińskim.

– 6-letni chłopiec wykorzystując nieuwagę matki, która robiła zakupy w pobliskim sklepie wyszedł z budynku i wbiegł w prost  pod nadjeżdżający samochód osobowy  marki Fiat cinquecento, którego kierującą  była 45 – letnia mieszkanka gminy Perzów – informuje sierż.sztab. Filip Ślęk z KPP Kępno.

Podczas wykonywanych czynności służbowych policjanci ustalili, że kierująca samochodem kobieta była nietrzeźwa. Badanie trzeźwości wykazało, że miała w wydychanym powietrzu ponad promil alkoholu.  

6-letni chłopiec, obywatel Ukrainy czasowo przebywający na terenie powiatu kępińskiego został przetransportowany do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

45-letnia kierując została zatrzymana i odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Zobacz również: Pijany motorowerzysta. Niezły wynik badania trzeźwości
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

To nie dopuszczalne zabrać prawo jazdy ukarać tak żeby zapamiętała do końca życia która kobieta nosi tyle alkoholu przy sobie SzOK