Ostrowscy policjanci organizują kolejną edycję szkolenia z zakresu technik samoobrony „Bezpieczna Kobieta” skierowaną do mieszkanek powiatu ostrowskiego.

„Bezpieczna Kobieta” to dwudniowe szkolenie skierowane dla wszystkich pełnoletnich kobiet – mieszkanek Ostrowa Wielkopolskiego i powiatu ostrowskiego, które chcą dowiedzieć się jak zadbać o własne bezpieczeństwo w sytuacji zagrożenia.

Szkolenie jest całkowicie bezpłatne – instruktorami będą policjanci ostrowskiej komendy. W ramach szkolenia każda z uczestniczek pozna podstawowe zasady technik samoobrony oraz będzie miała możliwość uczestnictwa w spotkaniu z policyjnym profilaktykiem społecznym.

„Bezpieczna Kobieta” ostanie zorganizowana w sali gimnastycznej Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Odolanowskiej 19, zajęcia odbywać się będą w godz. 16:30 – 19:30.

Terminy do wyboru:

I grupa – 18,19 września 2023 r.

II grupa – 25,26 września 2023 r.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o dostarczenie karty zgłoszeniowej do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, 63-400 Ostrów Wlkp. ul. Odolanowska 19 dopiskiem  „Bezpieczna Kobieta”.  Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest dołączenie właściwego, wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń!

W razie pytań można się kontaktować z mł.asp. Ewą Golińską-Jurasz, lub  sierż.sztab. Patrycją Naczke z Wydziału Prewencji KPP w Ostrowie Wielkopolskim: tel. 47 77 54 239 lub 572-895-982.

Zobacz również: Na początku września bezpłatne badania dla kobiet
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments