Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 24 stycznia około godz. 07.15 w Cielczy na przejściu dla pieszych przy ul. Poznańskiej w kierunku Jarocina.

Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy podczas zdarzenia kierujący samochodem osobowym Seat Alhambra na pasie drogi w kierunku Jarocina potrącił pieszego przechodzącego przez jezdnię. W wyniku uderzenia pieszy upadł na przeciwległy pas drogi prowadzący do centrum Cielczy, a następnie w nieustalony sposób, nieustalonym pojazdem został przeciągnięty ok. 1500 metrów w kierunku Poznania. Jego ciało znaleziono na wysokości ul. Polnej.

Osoby, które były świadkami zdarzenia i widziały dokładnie jego przebieg, mają jakąkolwiek wiedzę o drugim uczestniku zdarzenia, który oddalił się z miejsca, posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia drugiego pojazdu i jego kierowcy proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarocinie pod nr tel. 47 77 55200 (całodobowo) lub osobiście w KPP Jarocin, ul. Bohaterów Jarocina 15.

O kontakt proszeni są również kierowcy, którzy w tym dniu w godz. 7.00 – 7.30 przejeżdżali ul. Poznańską w Cielczy, a swoich pojazdach mają zamontowane rejestratory.

Szczególnie o kontakt proszone są osoby podróżujące samochodami Volkswagen Passat Kombi koloru ciemnoniebieskiego i Volkswagen Golf. Oba pojazdy w czasie zbliżonym do wypadku, w którym zginął 17-letni mężczyzna, przemieszczały się w kierunku Mieszkowa.

Zobacz również: Oszuści nie odpuszczają. Policjanci ostrzegają
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments