fot: siepomaga.pl/szymek-owczarek

5-letni Szymon z Ostrowa Wielkopolskiego jest już po operacji wycięcia guza, która przeprowadzona została w jednej z klinik w Niemczech. Na operację oraz leczenie małego ostrowianina zebrano ponad 3 mln złotych.

– Dziękujemy Wam, że mogliśmy tam pojechać! I choć przed nami długa, bardzo długa droga, to zdaje się, że najgorsze mamy za sobą! Guz został wycięty wraz z oczkiem. Rana goi się ładnie. Mamusia nauczona jak zmieniać opatrunki. Lekarz w Polsce, który będzie kontrolował stan rany i czy mamusia na pewno umie zmieniać opatrunek – załatwiony – czytamy na stronie zbiórki i jak piszą dalej rodzice Szymka – Za 2 miesiące kontrola MRI. Kolorowe plasterki na oczko – w drodze! Bo niestety, ale z plasterkami musimy się zaprzyjaźnić, być może nawet na kilka lat. Rekonstrukcję buźki będzie można przeprowadzić dopiero, jak Szymcio urośnie. Oczywiście my nie zamierzamy aż tyle czekać, aby zacząć planować i szukać lekarza, który podejmie się rekonstrukcji. Mamy już kilka typów i lada dzień będziemy umawiać wizyty. Nauczeni doświadczeniem wiemy, że to wcale nie jest takie łatwe znaleźć kogoś, kto podejmie się zabiegu, a przede wszystkim kogoś, kto wykona zabieg skutecznie.

Jednocześnie rodzice podziękowali wszystkim, którzy wsparli zbiórkę na leczenie ich syna – Dziękujemy Wam raz jeszcze (z pewnością nie ostatni) za wszystko! Za wszystko, wszystko! Myślimy o Was ciepło! Dbajcie o siebie!

O Szymku, jego chorobie i prowadzonej zbiórce pisaliśmy w tych artykułach:

Ostrowianin potrzebuje wsparcia. Walczy z nowotworem mózgu

4-letni ostrowianin potrzebuje pomocy. Trwa zbiórka

Udało się zebrać ponad 3 mln na leczenie małego ostrowianina
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments