Od 1 września mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego zapłacą mniej za przejazdy komunikacją miejską. Trzeba jednak spełnić pewne warunki, gdyż inaczej za przejazd zapłacimy dużo więcej.
Wprowadzony został nowy cennik przejazdów autobusami MZK S.A. w ramach którego uwzględniono zniżki dla posiadaczy elektronicznej Ostrowskiej Karty Mieszkańca. Kolejnym warunkiem jest zakup biletów w miejskiej aplikacji. Nowy cennik obowiązywać będzie od 1 września.
Bilety ważne w strefie miejskiej (0):
Bilet jednorazowy normalny – tylko 2,80 zł
Bilet jednorazowy ulgowy – tylko 1,40 zł
Pozostałe ceny biletów na autobusy MZK Ostrów można sprawdzić w poniższych tabelkach:

Dostępne będą także bilety okresowe (7-, 14-, 30- i 90-dniowe) – wszystkie w obniżonych cenach dla mieszkańców Ostrowa, którzy posiadają ostrowska kartę i dokonają zakupów w aplikacji.



















