Dzisiaj w Ostrowie rozpoczęto budowę miejskiej sieci zielonej energii dla mieszkańców naszego miasta, która ma zapewnić nam tańszy prąd. Może dobrym rozwiązaniem jest również skorzystanie ze zrealizowanego właśnie w Stalowej Woli pomysłu, jakim jest należąca do samorządu tego miasta stacja paliw. Ma ona zapewnić tańsze paliwo mieszkańcom.

W środę, 20 marca, prezydent miasta Stalowej Woli oficjalnie otworzył miejską stację paliw. Za litr benzyny Pb 95 i oleju napędowego kierowcy zapłacą około 40 gr mniej niż na stacjach konkurencyjnych.

Cena taka możliwa jest dzięki zmniejszonej marży oraz bardzo korzystnych stawkach uzyskanych w postępowaniu przetargowym.

– W przeddzień wiosny ogłaszamy prawdziwą odwilż wyczekiwaną od lat w Stalowej Woli – odwilż na rynku cen paliw. Wśród mieszkańców panuje opinia, że w naszym mieście jest najdroższe paliwo, że nieważne na którą stację się pojedzie, są te same dużo wyższe niż nawet w okolicznych miejscowościach ceny paliw i nie ma konkurencji – mówił podczas otwarcia stacji Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli.

Miejska stacja paliw wyposażona jest w sześć dystrybutorów, przy których tankować można benzynę bezołowiową Pb 95, olej napędowy i płyn AdBlue do oczyszczania spalin, a także dystrybutorowy płyn do spryskiwaczy.

Może teraz czas na Ostrów?

Głosowanie jest obecnie niemożliwe.

 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments