Wielkopolski ZPN zaprezentował terminarz IV ligi. Inaugurację zmagań zaplanowano na 10 sierpnia, a w ramach pierwszej kolejki KP Centra 1946 zmierzy się w wyjazdowym pojedynku z Wartą Międzychód. Ostrovia 1909 uda się natomiast do Kępna, gdzie zmierzy się z Polonią. Pogoń Nowe Skalmierzyce podejmować będzie na własnym stadionie Stainer Polonie Leszno.

 

Terminarz rozgrywek IV ligi na sezon 2019/2020.

KOLEJKA 1 – 10/11 sierpnia
Warta Międzychód – Centra 1946 Ostrów Wlkp.
Victoria Września – KS Opatówek
Victoria Ostrzeszów – Obra 1912 Kościan
Unia Swarzędz – Kotwica Kórnik
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Lubuszanin Trzcianka
Polonia Kępno – Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
LKS Gołuchów – Sokół Pniewy
Pogoń Lwówek – OTPS Winogrady Poznań
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Stainer Polonia Leszno

KOLEJKA 2 – 15 sierpnia
Centra 1946 Ostrów Wlkp. – Stainer Polonia Leszno
Pogoń Nowe Skalmierzyce – OTPS Winogrady Poznań
Sokół Pniewy – Pogoń Lwówek
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. – LKS Gołuchów
Lubuszanin Trzcianka – Polonia Kępno
Kotwica Kórnik – Tarnovia Tarnowo Podgórne
Obra 1912 Kościan – Unia Swarzędz
KS Opatówek – Victoria Ostrzeszów
Warta Międzychód – Victoria Września

KOLEJKA 3 – 18 sierpnia
Victoria Września – Centra 1946 Ostrów Wlkp.
Victoria Ostrzeszów – Warta Międzychód
Unia Swarzędz – KS Opatówek
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Obra 1912 Kościan
Polonia Kępno – Kotwica Kórnik
LKS Gołuchów – Lubuszanin Trzcianka
Pogoń Lwówek – Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Sokół Pniewy
Stainer Polonia Leszno – OTPS Winogrady Poznań

KOLEJKA 4 – 24/25 sierpnia
Centra 1946 Ostrów Wlkp. – OTPS Winogrady Poznań
Sokół Pniewy – Stainer Polonia Leszno
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Lubuszanin Trzcianka – Pogoń Lwówek
Kotwica Kórnik – LKS Gołuchów
Obra 1912 Kościan – Polonia Kępno
KS Opatówek – Tarnovia Tarnowo Podgórne
Warta Międzychód – Unia Swarzędz
Victoria Września – Victoria Ostrzeszów

KOLEJKA 5 – 31 sierpnia / 1 września
Victoria Ostrzeszów – Centra 1946 Ostrów Wlkp.
Unia Swarzędz – Victoria Września
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Warta Międzychód
Polonia Kępno – KS Opatówek
LKS Gołuchów – Obra 1912 Kościan
Pogoń Lwówek – Kotwica Kórnik
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Lubuszanin Trzcianka
Stainer Polonia Leszno – Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
OTPS Winogrady Poznań – Sokół Pniewy

KOLEJKA 6 – 7/8 września
Centra 1946 Ostrów Wlkp. – Sokół Pniewy
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. – OTPS Winogrady Poznań
Lubuszanin Trzcianka – Stainer Polonia Leszno
Kotwica Kórnik – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Obra 1912 Kościan – Pogoń Lwówek
KS Opatówek – LKS Gołuchów
Warta Międzychód – Polonia Kępno
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Victoria Września
Victoria Ostrzeszów – Unia Swarzędz

KOLEJKA 7 – 14/15 września
Unia Swarzędz – Centra 1946 Ostrów Wlkp.
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Victoria Ostrzeszów
Polonia Kępno – Victoria Września
LKS Gołuchów – Warta Międzychód
Pogoń Lwówek – KS Opatówek
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Obra 1912 Kościan
Stainer Polonia Leszno – Kotwica Kórnik
OTPS Winogrady Poznań – Lubuszanin Trzcianka
Sokół Pniewy – Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.

KOLEJKA 8 – 18 września
Centra 1946 Ostrów Wlkp. – Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Lubuszanin Trzcianka – Sokół Pniewy
Kotwica Kórnik – OTPS Winogrady Poznań
Obra 1912 Kościan – Stainer Polonia Leszno
KS Opatówek – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Warta Międzychód – Pogoń Lwówek
Victoria Września – LKS Gołuchów
Victoria Ostrzeszów – Polonia Kępno
Unia Swarzędz – Tarnovia Tarnowo Podgórne

KOLEJKA 9 – 21/22 września
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Centra 1946 Ostrów Wlkp.
Polonia Kępno – Unia Swarzędz
LKS Gołuchów – Victoria Ostrzeszów
Pogoń Lwówek – Victoria Września
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Warta Międzychód
Stainer Polonia Leszno – KS Opatówek
OTPS Winogrady Poznań – Obra 1912 Kościan
Sokół Pniewy – Kotwica Kórnik
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. – Lubuszanin Trzcianka

KOLEJKA 10 – 28/29 września
Centra 1946 Ostrów Wlkp. – Lubuszanin Trzcianka
Kotwica Kórnik – Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Obra 1912 Kościan – Sokół Pniewy
KS Opatówek – OTPS Winogrady Poznań
Warta Międzychód – Stainer Polonia Leszno
Victoria Września – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Victoria Ostrzeszów – Pogoń Lwówek
Unia Swarzędz – LKS Gołuchów
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Polonia Kępno

KOLEJKA 11 – 5/6 października
Polonia Kępno – Centra 1946 Ostrów Wlkp.
LKS Gołuchów – Tarnovia Tarnowo Podgórne
Pogoń Lwówek – Unia Swarzędz
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Victoria Ostrzeszów
Stainer Polonia Leszno – Victoria Września
OTPS Winogrady Poznań – Warta Międzychód
Sokół Pniewy – KS Opatówek
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. – Obra 1912 Kościan
Lubuszanin Trzcianka – Kotwica Kórnik

KOLEJKA 12 – 12/13 października
Centra 1946 Ostrów Wlkp. – Kotwica Kórnik
Obra 1912 Kościan – Lubuszanin Trzcianka
KS Opatówek – Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Warta Międzychód – Sokół Pniewy
Victoria Września – OTPS Winogrady Poznań
Victoria Ostrzeszów – Stainer Polonia Leszno
Unia Swarzędz – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Pogoń Lwówek
Polonia Kępno – LKS Gołuchów

KOLEJKA 13 – 19/20 października
LKS Gołuchów – Centra 1946 Ostrów Wlkp.
Pogoń Lwówek – Polonia Kępno
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Tarnovia Tarnowo Podgórne
Stainer Polonia Leszno – Unia Swarzędz
OTPS Winogrady Poznań – Victoria Ostrzeszów
Sokół Pniewy – Victoria Września
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. – Warta Międzychód
Lubuszanin Trzcianka – KS Opatówek
Kotwica Kórnik – Obra 1912 Kościan

KOLEJKA 14 – 26/27 października
Centra 1946 Ostrów Wlkp. – Obra 1912 Kościan
KS Opatówek – Kotwica Kórnik
Warta Międzychód – Lubuszanin Trzcianka
Victoria Września – Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Victoria Ostrzeszów – Sokół Pniewy
Unia Swarzędz – OTPS Winogrady Poznań
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Stainer Polonia Leszno
Polonia Kępno – Pogoń Nowe Skalmierzyce
LKS Gołuchów – Pogoń Lwówek

KOLEJKA 15 – 2/3 listopada
Pogoń Lwówek – Centra 1946 Ostrów Wlkp.
Pogoń Nowe Skalmierzyce – LKS Gołuchów
Stainer Polonia Leszno – Polonia Kępno
OTPS Winogrady Poznań – Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sokół Pniewy – Unia Swarzędz
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. – Victoria Ostrzeszów
Lubuszanin Trzcianka – Victoria Września
Kotwica Kórnik – Warta Międzychód
Obra 1912 Kościan – KS Opatówek

KOLEJKA 16 – 9/10 listopada
Centra 1946 Ostrów Wlkp. – KS Opatówek
Warta Międzychód – Obra 1912 Kościan
Victoria Września – Kotwica Kórnik
Victoria Ostrzeszów – Lubuszanin Trzcianka
Unia Swarzędz – Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Sokół Pniewy
Polonia Kępno – OTPS Winogrady Poznań
LKS Gołuchów – Stainer Polonia Leszno
Pogoń Lwówek – Pogoń Nowe Skalmierzyce

KOLEJKA 17 – 16/17 listopada
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Centra 1946 Ostrów Wlkp.
Stainer Polonia Leszno – Pogoń Lwówek
OTPS Winogrady Poznań – LKS Gołuchów
Sokół Pniewy – Polonia Kępno
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. – Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka – Unia Swarzędz
Kotwica Kórnik – Victoria Ostrzeszów
Obra 1912 Kościan – Victoria Września
KS Opatówek – Warta Międzychód




Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments