W środę, 6 lutego, w Ostrowskim Centrum Kultury odbyło się spotkanie autorskie z Przemkiem Kossakowskim, który prowadził kilka programów telewizyjnych. Od roku 2012 powstało takie cykle programów, jak: „Kossakowski szósty zmysł”, „Kossakowski Inicjacja”, „Kossakowski nieoczywiste”, „Kossakowski, być jak…”, „Kossakowski wtajemniczenie”.

 

Organizatorem spotkania była Biblioteka Publiczna im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim i tam też miało się ono pierwotnie odbyć. Zainteresowanie było jednak tak duże, że zostało ono zorganizowane na sali widowiskowej OCK, która wypełniła się po brzegi.

Podczas spotkania zaprezentował on i mówił o ostatnim roku jego życia zawodowego, czyli tego, co wydarzyło się na planie, a właściwie poza kamerami dwóch sezonów programu „Kossakowski wtajemniczenie”.

Tak wyglądał początek spotkania z Przemkiem Kossakowskim.

Zaproponował on do wyboru trzy tematy swojej prezentacji – Przemoc, narkotyki i seks? Mieszkańcy ostrowa wybrali seks. Nie odbiegamy jednak od innych miast, gdyż tylko raz podczas spotkań z nim zdecydowali się na rozmowę o czymś innym. W Kielcach wybrani – przemoc.

Oczywiście na koniec spotkania nie obyło się bez autografów.
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments