Tłumy odwiedzających na Ostrowskim Dniu Kolekcjonera /foto/

0

W Forum Synagoga odbyły się dzisiaj Ostrowski Dzień Kolekcjonera, podczas którego kolekcjonerzy z Ostrowa i regionu zaprezentowali swoje zbiory.

– Ostatecznie wystawiło się 30 uczestników z 32 zapowiadanych – mówi Krzysztof Maciejewski prezes stowarzyszenia „Ocalić od Zapomnienia”. – W przyszłym roku jeśli będzie taki sam odzew, to już wiemy że musimy zmienić lokalizację Ostrowskiego Dnia Kolekcjonera. Pomimo, że przenieśliśmy się do Forum Synagoga z Ostrowskiego Centrum Kultury to gdyby było jeszcze kilku wystawców, było my ciężko wszystkich zmieścić i będziemy szukali innej alternatywy.

W tym roku podwoiła się ilość wystawców na ostrowskim Dniu Kolekcjonera. Jak mówią organizatorzy pomógł w tym fakt, że Kalisz odwołał swoje spotkanie i pojawili się ludzie w Ostrowie, którzy wcześniej wystawiali się na Dniach Modelarza i Pasjonata w Kaliszu. Tym razem przyjechali do Ostrowa.

W tym roku podczas Ostrowskiego Dnia Kolekcjonera mogliśmy zobaczyć m.in. bojowe nakrycia głowy żołnierza polskiego, aparaty fotograficzne, radia, monety i banknoty, pamiątki sportowe, kolekcje tablic rejestracyjnych, zbiory krawatów, krzyże harcerskie.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments