Tomasz Gapiński jest gotowy do występu w niedzielnym meczu, a o tym czy zobaczymy go na torze zdecyduje trener. Tak informuje na swojej stronie Arged Malesa TŻ Ostrovia.

 

– Decyzję o moim starcie podejmie trener. Ja jestem gotowy do występu w niedzielnym meczu – mówi Tomasz Gapiński, który trzy tygodnie po operacji złamanego obojczyka wrócił na tor.

– Ciężko jest wrócić po tych trzech tygodniach przerwy. Wszyscy przecież jeździli na bieżąco, ale nie ma jakieś tragedii – podsumował piątkowy trening na torze w Ostrowie Tomasz Gapiński. – Wiadomo, że to nie jest jeszcze sto procent tego, jak było przed kontuzją. Najważniejsze, że jadę i nie boli. Ja jestem gotowy do jazdy w niedzielnym meczu. Czy pojadę? O to trzeba spytać trenera – śmieje się Tomasz Gapiński.

Mariusz Staszewski już w czwartek mówił, że kluczowy dla podjęcia decyzji będzie piątkowy trening. Tłumaczył również, że być może ostateczną decyzję podejmie dopiero przed niedzielnym meczem. –Trzeba zachować zimną głowę. To trudna decyzja – wyjaśnia trener ostrowskiej drużyny.

 
ŹRÓDŁOtzostrovia.pl
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments