karetka szpital ambulans pogotowie

W niedzielę na terenie zbiornika Jeziorsko ojciec z 5-letnią córką wypłynął na wodę pontonem, który w pewnym momencie się przewrócił.

W niedzielę około godziny 18.00 służby zostały powiadomione o przewróconym pontonie na zbiorniku Jeziorsko. Z wody podjęto sześcioletnią dziewczynkę, która na szczęście miała kamizelkę ratunkową. Została przetransportowana śmigłowcem LPR do ostrowskiego szpitala.

Po kilku godzinach poszukiwań z wody wyciągnięto ojca dziewczynki. Niestety mimo wysiłków ratowników nie udało się uratować mu życia. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Trwa wyjaśnianie okoliczności tego wypadku.

Zbiornik Jeziorsko zlokalizowany jest na terenie powiatów poddębickiego, sieradzkiego województwa łódzkiego oraz w mniejszej części powiatu tureckiego województwa wielkopolskiego, między miastem Wartą na południu, a miejscowością Skęczniew na północy, gdzie zlokalizowano zaporę. Do wypadku doszło w okolicach miejscowości Kościanki w powiecie tureckim.


Jeśli jesteś świadkiem jakiego zdarzenia, chcesz ostrzec innych lub poinformować – prześlij nam informacje, zdjęcie przez formularz kontaktowy lub poprzez wiadomość prywatną na portalu FB
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments