Zmarła 11-latka potrącona wczoraj w miejscowości Topola Mała. Pomimo walki lekarzy o jej życie, dziewczynka zmarła dzisiaj w nocy w szpitalu.

Do potrącenia 11-letniej dziewczynki przez samochód osobowy doszło wczoraj przed godziną 17:00 w Topoli Małej na ulicy Odolanowskiej. Została ona w stanie ciężkim przewieziona do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się uratować jej życia. Zmarła dzisiaj w nocy.

Badanie trzeźwości 49-letniego kierującego wykazało, że był on w stanie po użyciu alkoholu, czyli miał mniej niż 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają teraz policjanci.
Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

I gdzie są teraz obywatelscy donosiciele ?

I tak wygląda wychowanie dzieci. Rodzice uczą biegnij zdążysz , opiekunowie. Śmiechem ile razy dziecko z rodzicem przebiega przed maską. I dzieci się uczą potem są takie sytuacje. A dziecko wtargnęło pod pojazd ślady hamowania pokazują że kierowca reagował. A dziecko było ofiarą z własnej winy. Z winy rodziców którzy uczą jak poruszać się po drogach łamiąc przepisy. Wszystko w temacie. Szkoda dziecka ale tu wychodzi wychowanie przez rodziców

Nie ważne kto winny, widać że nie masz dzieci. Nie żyje małe dziecko które miało całe życie przed sobą a dla rodziców było całym światem. Zamilcz więc jesli nie masz pojęcia o wychowaniu dzieci. Kierowca nie powinien się znaleźć na drodze gdyż był po spożyciu.

Proszę rodzinę dziecka o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890

Przedewszystkim nie jeździ się pod wpływem alkoholu.