Dzisiaj w nocy, około godziny 23.45, doszło do śmiertelnego wypadku pomiędzy miejscowościami Panienka – Chwałkowo Kościelne w powiecie jarocińskim.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Opel Vectra, 39-letni obywatel Gruzji mieszkający na terenie powiatu średzkiego, zjechał z nieustalonego powodu na przeciwległy pas drogi i zderzył się jadącym z przeciwnego kierunku kombajnem marki Case. W wyniku poniesionych obrażeń śmierć poniósł 39-letni kierowca Opla.

Jak się okazało, 39-latek nie powinien kierować samochodem, gdyż posiadał dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

49-letni kierowca kombajnu, mieszkaniec powiatu śremskiego był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniać dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Podczas wykonywania czynności związanych z tym zdarzeniem policjanci zatrzymali innego kierującego. 31-letni mieszkaniec gminy Jarocin przyjechał na miejsce zdarzenia jako kierowca innego samochodu będąc w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał on w sobie ponad 1,2 promila alkoholu.


Jeśli jesteś świadkiem jakiego zdarzenia, chcesz ostrzec innych lub poinformować – prześlij nam informacje, zdjęcie przez formularz kontaktowy lub poprzez wiadomość prywatną na portalu FB
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments