Nowy rok to nowe wyzwania. To także nowe możliwości w przypadku trendów aranżacyjnych. 2023 rok to ciekawe propozycje, jakie na pewno będą oceniane pozytywnie przez duże grono osób, jakie szykują się do remontu lub do wykończenia swoich wnętrz. Trendy 2023 w aranżacji kuchni – co będzie modne w tym roku?

Klasyka na pierwszym miejscu

Wbrew wszystkim ocenom, klasyka wciąż będzie królować i w domowych pieleszach będzie czuła się całkiem dobrze. Trzeba postawić na klasyczne wzornictwo w nowoczesnym wydaniu. Biel nadal będzie królować. Można jednak dopuścić do jej zestawienia z innymi odcieniami. Na ścianach można postawić na modne odcienie szarości. Kontrast będzie jeszcze bardziej podkreślał oryginalny charakter tego pomieszczenia. Kolor szary na ścianach, białe szafki kuchenne lub na odwrót – ciekawa propozycja, która będzie sprawdzać się w kuchniach o różnej powierzchni. W przypadku aneksów kuchennych lepiej sprawdzą się jednak jasne odcienie szarości, które pozwolą na optyczne powiększenie całego wnętrza.

Solidne zlewozmywaki

Skoro już o meblach mowa, to nieco bliżej można przyjrzeć się całościowemu wyposażeniu. Funkcjonalność musi zostać połączona z wyjątkową estetyką. Zlewozmywak z ociekaczem w kuchni, który można otrzymać m.in. na stronie https://sinkquality.eu/pl/zlewozmywaki-z-ociekaczem-do-kuchni jest jedną z lepszych propozycji. Sink Quality to firma, która oferuje różnego rodzaju zlewozmywaki, jakie można dopasować do praktycznie każdego projektu kuchni. W tych małych i tych dużych pomieszczeniach, gdzie każdego dnia będą stanowić solidne wsparcie. Te wykonane z granitu to także solidność, dzięki czemu z takich zlewozmywaków będzie można korzystać przez długi czas. Sink Qulaity to także zestawy zlewów, baterie kuchenne i inne produkty, jakie będą sprawdzać się w wielu miejscach.

Oryginalne wzornictwo

Oświetlenie o niestandardowej formie, ciekawe i funkcjonalne akcesoria kuchenne, szafki otwierające się w oryginalny sposób – w 2023 roku stawia się na te rozwiązania, jakie pomagają wyróżnić się z tłumu. To dlatego tak duża część społeczeństwa dąży do tego, aby wykonać spersonalizowane projekty kuchenne, zawierające wszystkie niezbędne elementy, jakie zostaną wskazane przez inwestora. Wszystko planowane jest z głową, aby nie dopuścić także do przeładowania całego wnętrza – co może wpłynąć na wrażenia estetyczne.

W 2023 roku mocny nacisk kładzie się także na stosowanie ekologicznych materiałów, jeżeli tylko istnieje taka możliwość. Przykładem może być m.in. drewno, jakie może występować nie tylko pod postacią szafek kuchennych. To także panele na podłodze i ozdobne belki pod sufitem. Można także postawić na szkło pochodzące z recyklingu, bambusowe dodatki i korek. W tym wszystkim pięknie odnajdą się zielone rośliny. Można ustawić je na parapetach lub na szczytach szafek kuchennych, skąd też mogą zwisać ich ozdobne liście. Mówiąc o roślinach, warto wspomnieć o ziołach, które nie tylko będą ozdobą, ale będzie można je również wykorzystać do gotowania.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments