Trwa 5. Bieg „Pobiegnij z WOŚP w Ostrowie i policz się z cukrzycą”. Zdjęcia

0

Dzisiaj od godziny 9.00 do 20.00 trwa 5. Bieg „Pobiegnij z WOŚP w Ostrowie i policz się z cukrzycą”. W tym roku odbywa się on w innej formie niż do tej pory, jednak cześć osób wystartowała do wspólnego biegu na ostrowskich Piaskach.

W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną organizatorzy biegu „Pobiegnij z WOŚP w Ostrowie i policz się z cukrzycą” musieli dostosować się do panujących warunków i zorganizowali bieg wirtualny. W ramach akcji osoby, które się zarejestrowały, powinny przebiec zaplanowany dystans 6 km i zrobić to można w dowolnym miejscu w kraju między godziną 9:00 a 20:00, a następnie przysyłać raport potwierdzający przebiegnięcie tego dystansu.

– 5. Bieg Pobiegnij z WOŚP w Ostrowie i policz się z cukrzyca trwa jeszcze do samego wieczora. A to wszystko z racji wirtualnego biegu, wystarczy aplikacja na telefonie chęć uczestnictwa w naszym wydarzeniu i pokonanie dystansu 6 km, dziś grupa kilkunastu osób spotkała się nad zalewem Piaski-Szczygliczka aby wspólnie z aplikacja wystartować punktualnie o 12:00. Uśmiech na twarzy ludzi i chęć pomocy to coś co nas organizatorów buduje do dalszej pracy. Oprócz biegaczy pojawiła się również grupa osób z nordic walking którzy z kijkami również spacerowali wspierać WOŚP. Nasze finałowe granie rozpoczęliśmy już dziś i tak do 31 stycznia będzie coraz głośniej – mówi Patryk Płomiński, szef ostrowskiego sztabu WOŚP.

Każdy kto zarejestrował się, opłacił startowe oraz przesłał raport otrzyma pamiątkowy medal z ostrowskiego biegu.

Powyżej galeria zdjęć z dzisiejszego biegu na Piaskach. Macie swoje zdjęcia wrzucajcie w komentarzach na naszym profilu na facebooku.
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments