Na portalu pomagam.pl zorganizowana została zbiórka dla rodziny mieszkanki naszego regionu, która zachorowała na Covid-19 będąc w zaawansowanej ciąży. Lekarzom udało się uratować jej dziecko, jednak niestety kobieta zmarła tuż po porodzie.

Na portalu pomagam zbiórką zorganizowała przyjaciółka zmarłej, która jak pisze – „Cześć! Mam na imię Ola. Agata, to moja przyjaciółka i wieloletnia sąsiadka, prawie siostra. Zbieram pieniądze dla męża i osieroconych przez nią dzieci.”

Jak dalej czytamy – „Agata, będąc w zaawansowanej ciąży zachorowała na COVID-19, choroba niewyobrażalnie szybko postępowała pustosząc jej płuca. Będąc w śpiączce farmakologicznej urodziła maleńkiego synka-Kubusia, skrajnego wcześniaka, którego nigdy nie przytuliła. Dla Agaty nie było ratunku. Odeszła 28.12.2021r. Nasze serca pękły na miliony kawałków. Pozostawiła swojego męża i dwóch synów w głębokiej rozpaczy.”

Zebrane pieniądze mają zostać przeznaczone na rzecz dzieci zmarłej 38-latki. Zbiórka jest prowadzona TUTAJ>> https://pomagam.pl/zbieramydlaagaty
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments