Na portalu siepomaga.pl trwa zbiórka na pokrycie kosztów związanych z leczeniem 9-letniej Martusi Rychter z Gorzyc Wielkich, która zachorowała na białaczkę.

Jak piszą rodzice na portalu siepomaga.pl – „Martusia miała jedynie 4-latka, kiedy okazało się, że jej życie jest w poważnym, wręcz śmiertelnym niebezpieczeństwie. Tak mała dziewczynka musiała się zmierzyć z potężnym przeciwnikiem, jakim jest białaczka. Przez dwa lata córeczka otrzymywała chemię, na którą reagowała naprawdę dobrze. Zaczęliśmy wierzyć, że już na zawsze białaczka będzie tylko wspomnieniem, ale bardzo się pomyliliśmy… 

12 października 2019 roku okazało się, że choroba wróciła, zaatakowała z podwójną siłą… Po raz kolejny poczuliśmy, co to tak naprawdę strach, śmiertelny strach… Nie dopuszczamy do siebie myśli, że może się nie udać, że Martusia nie pokona choroby. Koszty  związane z leczeniem są naprawdę duże. W tym trudnym czasie chcemy się skupić na tym, by być z córką, nie martwiąc się o to, czy starczy pieniędzy na pokrycie kosztów. Niestety, coraz częściej nasze myśli kierujemy też w tę stronę… Prosimy, pomóż nam skupić się na tym, co ważne, bez strachu, że zabraknie pieniędzy!”

W styczniu Martusia przeszła przeszczep szpiku, jednak przed nią jeszcze długa droga by mogla wrócić do zdrowia. Obecnie przebywa na oddziale onkologicznym, gdzie trwa dalsze leczenie.

Pomóc można poprzez wpłatę na portatu siepomaga.pl – TUTAJ>>>

Zachęcamy również do udostępniania informacji o prowadzonej zbiórce, aby ta informacja trafiła do jak największego grona osób, które będą mogły pomóc.