Na portalu siepomaga.pl trwa zbiórka dla 4-letniego Marcela Komorowskiego z Ostrowie Wielkopolskiego na operację ucha w Stanach Zjednoczonych.

 

Jak piszą na stronie zbiórki rodzice 4-latka – „Mój synek urodził się bez ucha. Nie byłam na to przygotowana, żaden lekarz na USG nie zauważył, że syn przez całe życie będzie borykał się z tak poważnym problemem. To przeoczenie kosztuje nas mnóstwo wysiłku, łez i stresu…”

Istnieje możliwość operacyjnego zabiegu, dzięki któremu kanał słuchowy zostanie odbudowany, a ucho zrekonstruowane – „Marcel ma 4 latka, a to kwalifikuje go do rekonstrukcji. W Polsce operacja byłaby możliwa dopiero w wieku 12-13 lat, a dla Marcela to zdecydowanie za późno. Już powoli dostrzegamy różnice i opóźniony rozwój spowodowany uszkodzonym słuchem.”

Niestety koszy operacji to prawie 300 tysięcy złotych, których rodzice nie są w stanie zdobyć.

„Mamy szczęście w nieszczęściu, nasz synek jest wyjątkowym człowiekiem. Ta choroba to wielki sprawdzian dla całej rodziny, dla mnie jako matki to wielkie wyzwanie, bo jedyne czego chcę to zapewnić mojemu synkowi zdrowia. Jego słuch to dla mnie najlepszy prezent, jaki mogę sobie wyobrazić. Dla Marcela to szansa na całkiem nowy start. Mój synek na to zasługuje, pomocy!”

Więcej informacji na temat Marcela oraz link do prowadzonej ZBIÓRKI – TUTAJ>>>

Każdy może pomóc czy to poprzez wpłatę nawet drobnej kwoty lub jeśli nie może tego zrobić poprzez udostępnienie informacji o prowadzonej zbiórce.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments