Podczas ostrowskiego 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w niedzielę, 31 stycznia, nie udało się wylicytować wszystkich przedmiotów przekazanych przez darczyńców. Teraz te przedmioty wystawione zostały w ramach aukcji charytatywnych na portalu allegro.

Tegoroczny finał WOŚP miał trochę inną formę. Z powodu pandemii wydarzenia i licytacje odbywały się online. Spowodowało to, że sporo przedmiotów przekazanych na licytację nie zostało wystawionych i nie mieliśmy szansy ich licytować. Nic nie jest jednak stracone, gdy zostały one wystawione w ramach aukcji na portalu allegro.

Obecnie w ramach konta OstrowWosp wystawionych jest 79 przedmiotów. Wśród nich znajdziemy m.in voucher na tatuaż od Tetris Tattoo, voucher na weekendową podróż Citroenem, vouchery restauracyjne, czy też voucher na reklamę. Możemy licytować również zestaw Morsa Buty + Czapka, koszulkę Lecha Poznań i Reprezentacji Polski, elegancki zegarek męski Pacific, plakaty, obrazy czy też gry. Możemy również wylicytować auto do ślubu, karnet VIP na Sezon Żużlowy TŻ OSTROVIA 2021

Pełną listę przedmiotów jaką można wylicytować z konta OstrowWosp znajdziecie państwo TUTAJ>>>

Wystawiony został również z konta dobedo voucher na występ taneczny Grupy Baletowej Gwiazda. Link do licytacji.

Zachęcamy do licytacji oraz oczywiście do udostępniania informacji o nich.

Zobacz również: 29. Finał WOŚP. Tyle uzbierano w Ostrowie
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments