Nadal trwają poszukiwania 32-letniego Dariusza Górala z Opatówka, który zaginął 26 marca we Wrocławiu. W akcję poszukiwawczą włączyli się członkowie ostrowskiej grupy Szukamy i Ratujemy.

 

Ostatni kontakt z zaginionym był we wtorek 26 marca o godzinie 22.30. Jego telefon ostatni raz logował się o 3 w nocy i do chwili obecnej jest nieaktywny.

Jak informują a swoim profilu członkowie grupy Szukamy i Ratujemy – „Wraz z kolegami przebywał w kilku barach, następnie koło godziny 23 był widziany ostatni raz na Placu Solnym we Wrocławiu. Do wynajmowanego mieszkania miał 2.5 km – ok. 30 minut pieszo.

Pan Dariusz ma 32 lat, był ubrany w ciemną kurtkę, jasny sweter, i czarne buty. Ze sobą miał telefon (który jest nieaktywny), portfel i inne dokumenty. Sprawdzone zostały media społecznościowe, policja sprawdziła noclegownie, szpitale. Zaginiony nigdy wcześnie nie znikał, ani nie planował wyjazdu.”

fot: Szukamy i Ratujemy

W poniedziałek 3 członków Grupy Szukamy i Ratujemy, było we Wrocławiu pomagając w poszukiwaniach. Dzisiaj jadą tam po raz kolejny.

W przypadku jakiejkolwiek informacji o zaginionym prosimy o kontakt z numerem alarmowym – 112 lub najbliższym posterunkiem policji.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments