Policjanci poszukują zaginionego 36-latka, którzy mieszka w Gdańsku, jednak jak informują Wielkopolscy policjanci może przebywać na terenie naszego województwa.

– Policjanci z komisariatu we Wrzeszczu prowadzą poszukiwania 36-letniego Dawida Iwaszkiewicza, który 21 września 2023 r. po godzinie 11:00 oddalił się z jednego z gdańskich ze szpitali i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu – czytamy w opublikowanym komunikacie.

Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu – Jeździ po całej Polsce i może przebywać na terenie naszego województwa.

Dawid Iwaszkiewicz ma 185 cm wzrostu, jest średniej budowa ciała – atletycznej, ma włosy ciemne krótkie, oczy koloru ciemnego oraz tatuaż na łydce o wzorze nieznanym.

Zaginiony ubrany jest w koszulkę t-shirt koloru jasnoszarego przyległą do ciała, spodnie dresowe koloru czarnego z trzema białymi paskami po boku, ma obuwie sportowe koloru czarnego oraz bluzę przewieszoną przez biodro koloru zielonego z jasnozielonymi plamami.

Jak zaznaczają policjanci, mężczyzna może zachowywać się irracjonalnie.

Osoby, które widziały 36-latka ze zdjęcia, mają informacje na temat miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji III w Gdańsku przy ul. Białej 1a. Tel: 47 741 15 22 lub pod numerem alarmowym 112.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments