Koszykarki TS Ostrovia przegrały dzisiaj przez własną publicznością z Widzewem Łódź – 58:77. Najwięcej punktów dla ostrowskiego zespołu zdobyła dzisiaj Karolina Podkańska.

Przez pierwszą kwartę toczyła się wyrównana walka i po 10 minutach ostrowianki prowadziły 14:13. W drugiej kwarcie po początkowej wyrównanej grze to koszykarki Widzewa zaczęły przeważać na parkiecie i po objęciu prowadzenia, zaczęły je powiększać. Ostatecznie po 20 minutach mieliśmy wynik 25:32.

Po zmianie stron toczyła się początkowo wyrównana gra, a ostrowianki nie dały odrobić straty. Rywalki w końcówce kwarty zaczęły powiększać przewagę nad ostrowskim zespołem. Ostatecznie po 30 minutach mieliśmy wynik 40:57 i właściwie losy spotkania były już rozstrzygnięte.

W ostatniej kwarcie łodzianki szybko powiększyły przewagę i utrzymały ją do samego końca spotkania.

TS Ostrovia Ostrów – Widzew Łódź 58:77 (14:13, 11:19, 15:25, 18:20)

TS Ostrovia Ostrów: K. Podkańska 14, E. Jackowska 10, K. Motyl 11, A. Bilotserkivska 8, J. Ossowska 5, K. Jaworska 4, A. Wajler 6,

Widzew Łódź: A. Pawlak 9, K. Perisa 9, D. Wilson 13, I. Ajemba 23, J. Drop, A. Kudelska 3, E. Paździerska, J. Bandoch 2, K. Vucković 2, K. Gertchen,