TVP1 to ogólnopolski kanał telewizji publicznej, który jako pierwszy został uruchomiony w Polsce. Nadaje programy informacyjne i rozrywkowe, a także filmy i seriale w telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej. Od 2012 roku TVP1 jest dostępny w wysokiej jakości HD.

Popularny polski kanał TVP1 można oglądać o dowolnej porze za pośrednictwem serwisu MEGOGO. Wejdź na https://megogo.net/pl/tv/channels/21094446-tvp-1-online.html, załóż konto i ciesz się świetną jakością oglądania!

Co można oglądać w TVP1?

Głównym programem informacyjnym w TVP1 są bez wątpienia „Wiadomości”, które emitowane są codziennie o godzinie 19:30. Prowadzący dokonują przeglądu najważniejszych wiadomości z kraju i ze świata, a następnie rozmawiają z zaproszonymi gośćmi – później rozmowa ta jest kontynuowana w programie TVP Info.

Po programie informacyjnym nadawany jest codzienny program „Pogoda”, w którym prezentowana jest prognoza pogody dla Polski i Europy na najbliższe godziny i dni.

W przeszłości TVP1 nadawała również programy dla dzieci, takie jak „Wieczorynka”, ulubiony wieczorny program, na którym wychowało się wiele pokoleń Polaków, oraz „Ziarno”, katolicki program dla dzieci w wieku szkoły podstawowej. Programy edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym nadawane były rano w dni powszednie. Obecnie programy i bajki dla dzieci emitowane są na osobnym kanale TVP ABC, który w całości poświęcony jest rozrywce, rozwojowi i edukacji dzieci.

Pierwszy kanał Telewizji Polskiej emituje wiele popularnych seriali i telenowel. „Klan”, „Plebania”, „Komisarz Aleks” czy „Ojciec Mateusz” od lat przyciągają uwagę widzów i niezmiennie utrzymują swoją widownię. Ostatnio doceniono również nowe programy z których wiele stało się prawdziwymi hitami. Sukcesy odnoszą w szczególności ukraiński serial dramatyczny „Zniewolona”, a także polski program historyczny „Korona Królów” i wiele innych.

Ponadto wśród popularnych programów nadawanych na kanale znajdują się emitowane od wielu lat teleturnieje „Jeden z dziesięciu” oraz „Postaw na Milion”.

Gdzie oglądać polski kanał TVP1?

Dziś możesz cieszyć się oglądaniem TVP1 lub innych interesujących treści w wysokiej jakości online w dogodnym czasie, gdziekolwiek jesteś. Z jednym kontem MEGOGO możesz oglądać swoje ulubione filmy i programy bez reklam z pięciu różnych urządzeń jednocześnie. Podręczny przewodnik telewizyjny zawsze poinformuje Cię, kiedy program telewizyjny jest włączony, a ogromna biblioteka filmów i seriali nie zostawi miejsca na nudę!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments