Dzisiaj na swojej stronie TŻ Ostrovia poinformowała, że ostatnim zawodnikiem w składzie ostrowskiej drużyny będzie Adrian Cyfer, który w wieku juniorskim ścigał się w parze z obecnym mistrzem świata, Bartoszem Zmarzlikiem.

Miniony sezon Adrian Cyfer spędził w Zdunek Wybrzeżu Gdańsk. Wystąpił w zaledwie 8 meczach i uzyskał średnią 1,425, co sklasyfikowało go na 34 miejscu wśród żużlowców Nice 1. Ligi Żużlowej.

Byłem w kontakcie z trenerem Mariuszem Staszewskim od samego początku po zakończeniu sezonu. Bardzo mi zależało, żeby trafić właśnie do Ostrowa. Lubię ten tor i mam nadzieję, że w przyszłym roku karta się dla mnie odwróci. Na pewno będę lepiej przygotowany pod względem sprzętowym niż przez ostatnie dwa lata. Wierzę, że pomoc trenera Mariusza Staszewskiego dużo mi da. Wiem, że atmosfera w zespole z Ostrowa jest bardzo dobra. To powinno też pomóc w odbudowie. Znam kolegów, którzy choć są starsi ode mnie, ale jestem przekonany, że różnica wieku nie będzie nam przeszkadzała – powiedział Adrian Cyfer na łamach oficjalnej strony internetowej TŻ Ostrovii.

Skład Arged Malesa TŻ Ostrovia na sezon 2019 przedstawia się następująco:

Adrian Cyfer, Polska, 1995
Tomasz Gapiński, Polska, 1982
Nicolai Klindt, Dania, 1988
Sam Masters, Australia, 1991
Rafał Okoniewski, Polska, 1980
Grzegorz Walasek, Polska, 1976

Juniorzy:
Kacper Grzelak, Polska, 2003
Jakub Krawczyk, Polska, 2004
Jakub Poczta, Polska, 2004
Sebastian Szostak, Polska, 2003
ŹRÓDŁOtzostrovia.pl
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments