Udało się zebrać całą potrzebna kwotę na leczenie 8-letniego ostrowianina, Maksia Mareckiego. Niestety, Maksio ma trzecią wznowę śmiertelnie niebezpiecznego nowotworu – neuroblastomy.

– Kochani, pasek dla Maksia rozbłysł nadzieją na życie… Mamy 100% potrzebnej kwoty! Mamy środki na dalsze leczenie naszego synka w szpitalu w Barcelonie! Przynajmniej jeden kamień spadł nam z serca… Zbiórkę mogliśmy zamknąć dzięki darowiźnie od rodziców Jasia Woźniaka i Fundacji Siepomaga… Dzięki ich decyzji część niewykorzystanych środków ze zbiórki Jasia  w wysokości 195 000 złotych posłuży ratowaniu życia Maksia i została przekazana bezpośrednio na jego zbiórkę. Jaś jest dziś aniołem stróża naszego synka. Dziękujemy jego rodzinie z całego serca… – czytamy na stronie zbiórki dla Maksia i jak czytamy dalej – Kochani, dziękujemy też każdemu z Was za wsparcie, pomoc, za każde udostępnienie naszej zbiórki, za Wasz czas, zaangażowanie i dobre słowo. Nie macie pojęcia, ile to dla nas znaczy – wiedzieć, że w tej walce nie jesteśmy sami…

Zbiórka zostanie otwarta jeszcze do końca maja, żeby zakończyć trwające akcje i licytacje. Cała nadwyżka zostanie przeznaczona na dalsze leczenie Maksia –  na nagłe sytuacje, bądź dodatkowe leki, niewliczone do budżetu. 


O chorobie Maksia Mareckiego pisaliśmy m.in w tych artykułach>> Maksio z Ostrowa walczy z rakiem o życie. Prowadzone były zbiórki w ramach których udało się zebrać potrzebne kwoty na leczenie. Niestety nastąpiła wznowa choroby i potrzebna była kolejna zbiórka.

Jeśli ktoś chce jeszcze pomóc może to zrobić poprzez wpłatę na stronie zbiórki https://www.siepomaga.pl/zycie-maksia lub udział w aukcjach charytatywnych https://www.facebook.com/groups/1882661101985190/
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments