Na portalu zbieram.pl utworzona została zbiórka na rzecz 27-latka mieszkańca powiatu ostrowskiego, który 2 lipca podczas spływu kajakowego po skoku do wody trafił do szpitala.

Jak wynika z ostatnich informacji stan mężczyzny jest ciężki, nadal przebywa on w szpitalu na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej, został podłączony do respiratora. Ma porażone kończyny dolne i niedowłady w obrębie kończyn górnych”

– Mój syn Paweł ma 27 lat. 2 lipca okazał się najgorszym dniem w naszym życiu, gdy nagle dowiedzieliśmy się o jego wypadku. Płynąc uderzył głową o kamień i został przerwany rdzeń kręgowy C6 i C7. Prawdopodobnie syn będzie sparaliżowany od pasa w dół , a na pewno czeka go dlugotrwa rehabilitacja na którą niestety nas nie stać. Gorąca prośba o wsparcie finansowe. Każdy grosz się przyda, aby powalczyć o dalsze w miarę normalne życie mojego syna. Jeśli ktoś może wspomóc radą o leczeniu i dalszej rehabilitacji również będziemy bardzo wdzięczni. Kochani bardzo dziękuję za wsparcie i dobre słowa – czytamy na stronie zbiórki.

Pomóc można poprzez wpłatę na stronie zbiórki https://zbieram.pl/mrxf5638

Zobacz również: Skoczył na główkę. Został sparaliżowany
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Dokładnie nie wiedział czym to grozi ? Zamiast zbierać na takich ludzie niech zbierają ale na dzieci chore które potrzebują tego i są niczemu winne swojej choroby a nie ktoś będzie płacić za bezmyślność 27latka bez przesady …

Raczej nie uderzyl w kamien płynąć tylko skaczac z kajaku na glowke do rzeki. Ma 27 lat a nie 4 i wie doskonale czym to grozi.