Stowarzyszenie Szukamy i Ratujemy opublikowało właśnie komunikat o zaginionym Michale z Kalisza, który cierpi na autyzm – zespół Aspergera. Jeśli ktoś z naszych czytelników mieszka w Kaliszu lub obecnie tam jest, niech zwróci uwagę, czy w pobliżu nie ma zaginionego.

Pełna treść komunikatu:

UWAGA Kalisz

Zaginął Michał, który cierpi na autyzm – zespół Aspergera. Miał wrócić dzisiaj o 15 do domu z terapii. Ostatni raz był widziany o 14:40 na ul. Chopina, autobus linii numer 1A w kierunku Opatówka! Docelowo miał dojechać do Nowego Rynku k. galerii Tęcza. Możliwe, że mógł wysiąść na ostatnim przystanku, czyli: Tłokinia Kościelna.

Ubrany w luźne granatowe jeansy, ciemno-szarą kurtkę, rude buty do kostki. Czapka z daszkiem Adidasa, na plecach mały turystyczny plecak firmy Quechua. Cechą charakterystyczna jest błądzenie wzrokiem oraz zaczepianie ludzi pytaniami.

Prośba do wszystkich mieszkańców Kalisza: wyjrzyjcie przed swój dom! Jeżeli ktoś może – warto sprawdzić miejsca, do których często nie uczęszczają ludzie o tej porze (np. park).

W przypadku zauważenia – natychmiast zaopiekować się Michałem oraz powiadomić służby ratunkowe – numer 112. Michał poprzednio zaginął w grudniu 2018 roku, gdzie dzięki Waszej pomocy został odnaleziony na stacji benzynowej.

AKTUALIZACJA g. 22.20

Jak poinformowało stowarzyszenie Szukamy i Ratujemy

Chłopak odnaleziony! 8 km dalej na drodze Russów-Kokanin. Szedł bez odblasków drogą. Kierowca powiadomił policję! To dzięki Waszej czujności! Po całej akcji rodzina zaprosiła nas na herbatę. Na pamiątkę dostał kamizelkę. Z pewnością teraz będzie bezpieczniejszy, dzięki lokalizatorowi GPS, który rodzina zakupi.

 


To kolejna szczęśliwie zakończona akcja w którą włączyli się ochotnicy ze Stowarzyszenia Szukamy i Ratujemy. Jeśli chcesz im pomóc możesz to zrobić wspierając ich finansowo. O prowadzonej przez nich zbiórce piszemy w poniższym artykule.

Stowarzyszenie Szukamy i Ratujemy zbiera pieniądze na nowy sprzęt

 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments