autobus komunikacja miejska

Na terenie Gminy Sieroszewice od 1 stycznia 2024 roku nastąpią zmiany w komunikacji publicznej i usługi transportu publicznego transportu będzie świadczyła firma Euromatpol.

– Od 1 stycznia w transporcie publicznym zmienia się przewoźnik świadczący usługi – poinformował dzisiaj Anatol Piaskowski – Wójt Gminy Sieroszewice.

Jak czytamy w przygotowanej ulotce w związku ze zmianami stworzono dodatkową linię autobusowa oraz zmodyfikowana została siatka połączeń. Ponadto ceny biletów jednorazowych, jak i miesięcznych maja być niższe od dotychczasowych.

W opublikowanej informacji przez Gminę Sieroszewice brak jest informacji, czy na terenie gminy swoje usługi będzie nadal świadczyć ostrowska spółka MZK. Po uzyskaniu informacji w tym zakresie oczywiście zaktualizujemy niniejszy artykuł.

Aktualizacja: Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, od stycznia MZK nie będzie świadczyło usług na terenie Gminy Sieroszewice. Czekamy na oficjalną informacje z ostrowskiego Urzędu Miejskiego.

Cennik biletów obowiązujących od 1 stycznia 2024 roku:

Numery Lini Komunikacyjnych na terenie Gminy Sieroszewice wraz z rozkładem jazdy z poszczególnych przystanków.

Przypomnijmy, że w tym roku w części z usług ostrowskiego MZK zrezygnowały Gmina i Miasto Raszków oraz Gmina i Miasto Nowe Skalmierzyce.

Zobacz również: „Biały domek” został wyremontowany
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments